HAKKIMIZDA

Meslek hayatına 1993 yılında başlayan M.Tahir Aydemir ve meslek hayatına 2003 yılında başlayan Hakan Bulut bu zamana kadar gerek Türkiye’de ve gerekse Dünya’da tanınan büyük firmalarda çalışmış ve birçok yabancı ortaklı projelerde önemli pozisyonlarda görevlerini yürütmüşlerdir.

 

2003 yılında birlikte çalışmaya başlayan iki arkadaş 10 yıllık süre zarfında hiç ayrılmadan birçok projede birçok zorluğu aşmışlardır.

 

Tecrübenin ve gelişen teknolojinin birlikte kullanıldığında neler yapılacağını gösteren bir yapılanma içine girdiler ve fark yaratmak için TEKDEM İNŞAAT’ı kurdular.

 

Yollarına devam ediyorlar.

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe, konusunda iş deneyim ve karlılık açısından önde gelen firmalar arasında yer almak ve bu saygınlığına ulaşıp, bunu geliştirir şekilde yaşam kalitesini yükselten bir artı değer, hizmet üretmektir.

 

TEKDEM İNŞAAT vizyonuna uygun olarak sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üreten çalışma ve faaliyetleri birincil görevi kabul eder.

 

TEKDEM İNŞAAT çalışanlarının ekonomik mesleki idari ve sosyal hak ve menfaatlerini korur ve geliştiri.

 

TEKDEM İNŞAAT’ın hedefi ülkemizde vergi ödeyen, istihdam yaratan, yatırımları ekonomiye kazandıran, ciddi organisazyon, makine parkı ve finansman yapısına sahip bir kurum yapısını kazanıp, bu seviyeyi korumaktır.